Особистий кабінет
Вхід на пошту

Інтернет

Тарифи Калуш (багатоквартирні будинки)

від 2 лютого 2019 року

Абонентська плата за 1 календарний місяць

Мінімальний

50
мегабіт/сек.
120
гривень

Середній

70
мегабіт/сек.
130
гривень

Максимальний

100
мегабіт/сек.
150
гривень

Тарифи: Майдан, Ценжів, Гута, Височанка

Абонентська плата за 1 календарний місяць

Мінімальний

50
мегабіт/сек.
180
гривень

Максимальний

100
мегабіт/сек.
200
гривень

Тарифи Яремче і Делятин

Абонентська плата за 1 календарний місяць

Мінімальний

50
мегабіт/сек.
180
гривень

Стандарт

100
мегабіт/сек.
200
гривень
Телебачення
IPTV
70
гривень/місяць

Вартість включення в:

Багатоквартирний будинок(Калуш)

- Безкоштовно Приватний сектор (Калуш)

- від 1500 грн, залежить від кількості витраченого матеріалу. Приватний сектор (Гута, Ценжів, Височанка, Майдан, Яремче)

- від 2500 грн, залежить від кількості витраченого матеріалу. Багатоквартирний будинок (Гута, Ценжів, Височанка, Майдан, Яремче)

- залежить від кількості абонентів.

У вартість включення входять:

Оптоволокно Абонентський термінал (ONU), він перетворює оптичний сигнал в електричний. Інші витратні матеріали та робота майстрів* (кріплення кабелю по опорі, пайка оптоволокна та заведення кабелю в приміщення) *Монтаж кабелю у приміщенні абонента оплачується окремо

Вартість повторного підключення — 50.00 грн.

Переоформлення угоди на іншу особу (зі збереженням адреси підключення) — 0,00 грн.

Зміна тарифного плану з вищою Абонентською платою — 0,00 грн.

Зміна тарифного плану з нижчою Абонентською платою — 20.00 грн.

Щомісячна плата за надання статичної ІР-адреси — 60,00 грн.

Плата за призупинення послуги — 0,00 грн.

Умови підключення до мережі

1. Провайдер надає Абонентам послуги доступу до мережі Інтернет за технологією Ethernet. Ethernet – це технологія передачі даних та доступу до Інтернету безпосередньо через локальну мережу Провайдера, що забезпечує найвищу якість послуг та найвищу швидкість серед усіх технологій доступу до Інтернету, стабільний цілодобовий доступ до глобальних ресурсів на обраній швидкості. Таке підключення не потребує купівлі модема і здійснюється шляхом під’єднання комп’ютера користувача безпосередньо до мережевого адаптера.

2. Підключення Абонента до мережі Провайдера є безкоштовним.

3. У випадку дострокового припинення послуги, Абонент відшкодовує всі витрати пов’язані з підключенням та відключенням абонента від мережі та сплату заборгованості у повному обсязі, протягом 3 (трьох) календарних днів, якщо така існує.


Умови підключення до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi

1. Провайдер надає Абонентам послуги доступу до мережі Інтернет за технологією Wi-Fi 5GHz. Wi-Fi 5GHz – (Wireless Fidelity 5GHz) - це сучасна технологія безпровідного доступу до мережі Інтернет, що динамічно розвивається в регіонах, де практично відсутній доступ до кабельних мереж. Доступ до Інтернету за технологією Wi-Fi здійснюється за допомогою спеціальних радіоточок доступу (Wi-Fi антен Ubiquiti M5). Вона базується на стандарті передачі даних IEEE 802.11, який, в свою чергу, складається з під-стандартів, найпоширенішим з яких зараз є 802.11b.

2. Наявність технічної можливості підключення та наявність відповідного обладнання.

3. У випадку дострокового припинення послуги, Абонент відшкодовує всі витрати пов’язані з відключенням абонента від мережі та сплату заборгованості у повному обсязі, протягом 3 (трьох) календарних днів, якщо така існує.

Умови та вартість підключення Пакету послуг «Інтернет+ЦТБ»


1. Умовою підключення нового Абонента є: оформлення Заяви-замовлення на підключення Пакету послуг «Інтернет+ЦТБ», сплата вартості підключення та авансової оплати за місяць користування обраним Пакетом послуг.


2. Умовою підключення існуючого Абонента є: оформлення Заяви-замовлення на підключення Пакету послуг «Інтернет+ЦТБ», сплата вартості підключення, авансової оплати за місяць користування обраним Пакетом послуг та відсутність заборгованості.


3. Оплата здійснюється протягом 3 (трьох) днів з дати оформлення Заяви-замовлення.